Postovani imam iritaciju oko anusa ,imam cesto posle stolice svrab i peckanje pogotovo kad posle brisanja papirom ,desi se da bude i sluz i bude malo krvi na tolet papiru ,ali tu krv na tolet papiru mogu da nadjem oko anusa i kada nije stolica kada se jako obrisem papirom ,

    Odgovoreno: 02. 01. 2023.
    • Potreban je pregled hirurga. Mogući su i ozbiljniji problemi, koji zahtevaju lečenje, kao što su perianalne fistule.

      Morate hirurgu objasniti, da li ste osim krvi primetili i fekalni sadržaj kada nemate stolicu, taj podatak može biti veoma važan.