Zdravo, ovo ie sestrin rezultat pregleda zbog problema sa vratom i kicmom, plasi se da je nesto najgore i jako je lose psihicki. Da li mi mozete pojasniti? Hvala

    Odgovoreno: 02. 01. 2023.
    • Ovo su degenerativne promene, koje mogu kasnije praviti neurološke probleme, zbog same lokalizacije. Potreban je pregled fizijatra da bi se napravila procena i započelo sa vežbama. U ovom trenutku, na osnovu snimka, nema indikacija za hirurškim lečenjem, ali ukoliko su izraženi simptomi vrtoglavice, nesvestice, trnjenja, gubitka ravnoteže, potrebna je i konsultacija spinalnog hirurga.