Imam urinarnu infekciju od ponedeljka. Danas je Sreda, bila sam da dam urin u laboratoriji i mikrobioloskoj, rezultati iz laboratorije pokazuju bakterije. Dr kaze da ne smem ništa piti dok ne stignu sve analize. To je tek u petak. Ja imam previše jake bolove, i ne mogu izdržati više. Šta da radim do petka? Plašim se da ne bude gore.

    Odgovoreno: 22. 10. 2022.
    • Nakon davanja uzorka, može se iskustveno započeti antibiotska terapija, koja se po potrebi promeni, ako je nalaz antibiograma takav da je izolovana kultura otporna na započetu terapiju.

      Ordiniranje antibiotika preko interneta nije moguće.