Zdravo preterana konzumacija kojih lekova izaziva rak jetre ili brzo propadanje

    Odgovoreno: 22. 10. 2022.
    • Uputite mi pitanje, ali ne kao odgovor na ovo, nego iz početka kao novo pitanje. Koji lekovi konkretno vas interesuju, jer su mnogi lekovi hepatotoksični u različitom stepenu. Primera je dosta, od najkorišćenijeg paracetamola, mnogi antidepresivi, antiepileptici, ali i brojni biljni lekovi na bazi alkoholnih kapi i tinktura, neki imunosupresivi itd.