Dobar dan,treba mi pomoć,već mesecima imam 37,2 temperaturu a svi rezultati iz krvi su mi uredu..gde god da sam otišla svi su rekli da je sve uredu..ne mogu da nadjem uzrok tome..hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 10. 2022.
    • Nejasna febrilna stanja, bez drugih simptoma i znakova, najpre se ispituju kod infektologa, u smeru prikrivene infekcije, potom kod reumatologa ILI aleegologa/kliničkog imunologa u smeru postojanja neke autoimunske ili sistemske bolesti vezivnog tkiva, i najzad, ukoliko se sve isključi, ispitivanje se dalje vodi u smeru potrage za skrivenim malignitetom.

      Deo nejasnih febrilnih stanja ostaje nedijagnostikovan.