Dobar dan, Nekoliko godina već imam nizak pritisak i ponekad mi baš predstavlja problem,osećam umor i malaksalost. Zanima me da li to može nekako da se reguliše? Imam 36 godina ako godine imaju veze s tim.

    Odgovoreno: 01. 04. 2022.
    • Uzimajte više tečnosti tokom dana, preporuka su visokomineralne vode, savetuje se do 400 grama svežeg voća i povrća, kao i više sna. Opšta preporuka za preventivni lekarski pregled važi kao i za opštu populaciju.