Poštovani, protumačite mi molim Vas sledeći nalaz. Treba da imam intervenciju devijacije nosa, ali me brinu poslednja 3 parametra, da naglasim ciklus treba da imam narednih dana, da li je zbog toga ili je ozbiljnije nešto? Hvala najlepše.

    Odgovoreno: 01. 04. 2022.
    • Svakako će se tražiti pregled interniste, hematologa za navedenu intervenciju, ali sa dostavljenim nalazom uz preporuku za profilaktičke mere, dobićete saglasnost da se intervencija može bezbedno izvesti.