Poštovani,

    Nakon skidanja trajnog laka sa nokta, primetila sam tamno modro pobojenje na placu noge (u prilogu slika). Interesuje me da li je u pitanju povreda nokta i nokatne ploče, ili je posredi neki veći problem?

    Unapred zahvalna,

    Milica

    Odgovoreno: 23. 03. 2022.
    • Koliko dugo je bio trajni lak na nogama? Meni liči na hematom od udarca. Da li se sada neštonpromenilo u odnosu na datum kada, ste mi se obratili. U ovakvim slučajevima moramo biti oprezni.