Postovani, Imam nedoumicu kome da se obratim usled dva razlicita stanja koja me muce i za koja nisam sigurna da li su povezana. Naime, pre tri godine ( godinu dana posle prvog porodjaja) mi je pocelo zujanje u desnom uhu i na pregledu mi je ustanovljeno stanje tinitus. Odradila sam preporucene terapuje, ali zujanje i dalje traje, cak mi se cini i da je malo jace u poslednje vreme. Druga stvar koja me muci je ta da mi posle drugog porodjaja ( pre 7 meseci) pocinju da trnu prsti na nogama konstantno, svi osim palca i to samo na desnoj nozi, dok je i zujanje u desnom uhu. Zbog toga ne znam da li su ta dva stanja povezana i kom doktoru da se obradim? Odakle bih trebala da pocnem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 08. 2021.
    • Detaljan, sistematičan i precizan kompletan neurološki pregled, kod onog lekara, koji za to ima 45 minuta na raspolaganju. Posle takvog ptegleda, put dalje dijagnostike biće dosta lakši.