Postovani, osecam bol u donjem delu stomaka sa leve strane sve do prepona i bol ide sve do levog kuka i pozadi isto levio deo boka sve do trticne koske...kad se saginjem boli jedva odvezem pertle patika , i kad setam al tad je bol manji nego kad se saginjem,ali kad se ispruzim na krevet i umirim bol nemam...sta mi predlazete koje preglede da obavim sta bi moglo biti , imam 40godina...hvala

    Odgovoreno: 16. 03. 2021.
    • Ukoliko je to bol koji traje više dana unazad, svi putevi počinju u ambulanti opšte medicine svog izabranog privatnog ili državnog doktora, koji će na osnovu pregleda zatražiti dodatne analize. U slučaju da je bol nstao odjednom, naglo, javite se u dežurnu hiruršku ambulantu.