Postovanje,moje pitanje je prosto i aktuelno.Dijagnoza je Laryngitis acuta J04.0 i Abscessuss ispod dojke.Crp je 18 i doktorka insistira da radim test na kovid posto leukociti nisu povecani.Isti sam prelezala i primila prvu dozu vakcine. Pitanje je da li stvarno postoji sumnja na kovid i da li se radi test u ovom slucaju.

    Odgovoreno: 09. 02. 2021.
    • Malo verovatno ali ne i nemoguće. Ako će test na kovid biti kamen spoticanja u daljoj dijagnostičkoj obradi i terapiji, ništa vas ne košta da odradite brzi antigen test, koji je gotov odmah.