Danas sam primao infuziju i u sistemu je silazio vazduh tipa nekoliko cm, dva puta i mehurici, posle toga normalno. Kad je vazduh doso do bronile culo se kao ispustanje vazduha. Kazite mi da li je to opasno, da li postoji neki sistem koji sprecava ulaz vazduha u venu ? Ne plasim se od igle i krvi , ali to mi je mnogo jezivo i opasno.

    Odgovoreno: 06. 02. 2021.

Komentari na pitanje: #177808

    • Stefan Milenovic 16. 02. 2021.

      Hvala na odgovoru. Jos jedno pitanje. Prelezao sam koronu i upalu pluca obostranu, primao nfuzije i ponovio snimak , stanje se poboljsalo, upala je skoro pa nestala. Imao sam jak kasalj, veoma jako naprezanje do te mere da sam gubio vazduh i temperaturu vislju. E sad, posle pregleda doktor je reko da se upala povukla. Ja sam imao bolove u grudima i ledjima. A sad je proslo 6 dana od snimanja, ja i dalje imam bolove u ledjima povremeno u toku dana i ponekad u grudima, i naidje mi takodje da ne mogu uhvatiti vazduh do kraja. Posle isprimanih infuzija dobio sam Fromilid koji trenutno pijem. Pitanje, da li je moguce da me pluca i dalje bole nakon upale, da li su to mozda misici od samog kasljanja preteranog ? I dalje se zakasljem po malo i izbacim slajm i sluz i u toku terapija infuzijom, 2 dana sam rano ujutru kroz slajm i ispljuvak izbacio sukrvicu, prvi dan vise, drugi manje i podke toga je prestalo. Da li je to neki proces ciscenja?