Poštovani radila sam veliku krvnu listu i analizu mokraće.Što se tiče velike liste van referentnih vrednosti su samo RBC - eritrociti 5.13x10*12/l i HDL serum/spektrofotometrija 1.42 mmol/l.A što se tiče mokraće van referentnih vrednosti: Izgled - zamućen,specifična težina 1.030,leukociti 5-10,bakterije - dosta,skvamozne epitelne ćelije - dosta,mukus - dosta.Molim Vas da mi pojasnite ove rezultate.Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 28. 01. 2021.
    • Potrebno je da unosite veće količine vode dnevno, pteporuka su alkalne vode sa pH preko 8. Imate urinarnu infekciju, pa je savetovano da uradite urinokulturu sa antibiogramom, a na osnovu antibiograma i drugih propratnih stanja vašeg zdravlja, Vaš lekar će lako da odluči koju terapiju će da uključi.