Postovani, jutros posle uobicajene kafe i dorucka odjednom osecaj bola u grudima. Srce ubzano i jako lupa. Onda toplina pa osecaj hladnoce i drhtanje nekontrolisano. Pre godinu dana slicna situacija. Uradila eho srca i Ekg uredni. Pritisak uglavnom blago snizen ali pred ciklus ume da skoci. Majka troje odrasle dece. Redovno vezbam. Nisam debela. Krvna slika uredna. O cemu se radi? Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.
    • Ovako se nekada manifestuje i iznenadni napad panike, koji može biti potpuno bezrazložan, a može biti trenutna pomisao na nešto što vas brine, ali vam nije trenutno u prvom planu. U svakom slučaju, ako se ovakve situacije budu pojavljivale ponovo, a pregled bude uredan, savetuje se holter pritiska i holter ekg-a.