Poštovanje, sa leve strane ispod donje vilice sam napipala kuglicu i odradila pregled kod interniste, uz vrata, rečeno mi je da je najveći limfni čvorić 20 mm i da je posledica pokvarenih zuba, ali me zanima i vaše mišljenje. Posladju Vam nalaz. Hvala Vam puno

    Odgovoreno: 01. 12. 2020.
    • Potrebno je odraditi navedene analize, koje je indikovao internista, sanirati zube kod stomatologa i konsultovati se sa stomatologom o eventualnom uvođenju antibiotika (najčešće kombinacija cefalexina i orvagila). Ukoliko ovo ne reši problem, potrebno je javiti se specijalisti ORL.