Poštovani, pre mesec dana mi se javila temperatura 37,5 i osecaj strujanja kroz celo telo. Temp je isti dan prosla medjutim ovaj osecaj strujanja neprolazi, takodje osecam i stalnu hladnocu, ne mogu nikako da se ugrejem. Pila sam Mg, vit C kao i komleks vitamina B medjutim simptomi ne prestaju. Kod kog specijaliste treba da se javim i sta bi trebalo da proverim vezano za krvnu sliku. Hvala

    Odgovoreno: 01. 12. 2020.
    • Potrebno je da se javite u nadležni COVID centar. Tamo će Vas pregledati lekar, a potom odraditi krvnu sliku, CRP, i testove na COVID. U zavisnosti od dobinenih nalaza, biće određena i terapija.