Postovani, Radila sam KKS i rezultati su mi poviseni, Eritrociti 5,99 Hemoglobin 167 Hematokrit 0,527 Limfociti 46,9 Crp mi je miran, inace sam pocela da gubim na kilazi i osecam se malaksalo, koje bih pretrage mogla dodatno da odradim?

    Odgovoreno: 14. 10. 2020.
    • Ako nemate nikakve druge tegobe, osim gubitka u kilaži, ponovite nalaz za dve nedelje. Nemojte konzumirati alkoholna pića, kao ni gazirane sokove. Potrebno je da vam lekar odradi palpatorni pregled jetre i slezine, i ako je moguće ultrazvuk abdomena, pa sa svim nalazima kod hematologa. Nije retko da povišeni parametri crvene krvne slike u Vašim godinama budu samo prolaznog karaktera. Javite mi šta, ste uradili.