Poštovani, Molim Vas da mi pomognete da rasporedim lekove. Strah me je da ne pogresim. Ne znam, koji lek smem da pijem u isto vreme.

    Monopril plus 20mg, Tensec 5mg, Alopurinol HF 100 m, 2x po 1, Cardiopirin 100mg, Fenolip 160mg, Amlodipin 5mg, Monopril 20mg.

    Procitala sam sva uputstva detaljno, ali nisam uspela. Molim Vas, pomozite S poštovanjem Nelka Perović

    Odgovoreno: 14. 10. 2020.
    • Monopril plus ujutru, a običan monopril uveče. Tensek pijete dva puta, sme zajedno sa monoprilima. Alopurinol bih odvojio bar sat vremena kasnije, ako vam to ne remeti dnevne obaveze i rutine. Fenolip, Cardiopirin i Amlodipin popijte posle ručka. Kupite plastičnu kutijicu gde možete sebi pripremiti terapiju unapred, tako da nikada ne pogrešite. Ima skoro u svakoj kineskoj radnji ili prodavnici plastike.

Komentari na pitanje: #173697

    • Nelka Perović 14. 10. 2020.

      Poštovani doktore Raniloviću, hvala Va m od srca! Mnogo ste i pomogli. Divno je što postoji Stetoskop.info.