Mozete mi nesto reci u vezi vakcine i korone gledao sam nesto na internet u vezi toga pa vas opet pitam dal je istina ili laz sa postovanjem aleksandar stančić.

    Odgovoreno: 04. 10. 2020.
    • Nemam dovoljno znanja ni iskustva, vezanih za vakcinu protiv korona virusa, a kao neko ko je intelektualac i lekar, svoja mišljenja i stavove ne mogu formirati samo na osnovu tuđih preporuka, medija i veoma siromašne baze naučnih radova, teorija zavere i priča iz taksija. Savet je da poštujete protivepidemijske mere, u smislu izbegavanja prisustvovanja skupovima kao što su utakmice, svadbe, rođendani, bioskopi, pozorišta, noćni klubovi, ako je moguće, izbeći i vozila gradskog prevoza, zdravija ishrana, bazirana na voću i povrću, suplementacija vitamina C od 1 gram dnevno i strpljenja.