Poštovanje.Mama sam dva dečaka od 3 ipo godine i beba 10 meseci.Zadnjih dva meseca se osecam baš iscrpljeno,dolaze mi blage vrtoglavice nekada ali više slabina,vremenom mi došla i panika sto se tako osecam jer ne smem izvesti decu napolje plašim se da mi ne pozli.Bila kod doktora radila krvu sliku,sve u najboljem redu jer mislila sam da sam 100% anemična,bila i kod ginekologa radila Papa test i sve kontrole takodje sve dobro.Ja bebu još dojim,najviše me crpi nocu jer se budi po 5-6 puta neće lažu nego samo traži da doji.Od rodjena loše spava,pomoć nazlost nemam 24h sam sama sa njima.Zanima me Vaš savet i pomoć šta da uzimam da mi bude bolje,da dobijem snagu.Pijem neke vitamine što sam pila u toku trudnoće ali mi ne pomažu puno.Hranim se uglavnom zdravo ali takodje kilograme sam izgubila dosta.Da li trebam prestati dojiti,da li je uopste problem što me dojenje crpi ili je nešto drugo?!Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 09. 2020.
    • Tokom perioda dojenja, povećane su potrebe za vitaminima i oligoelementima. Apsorpcija preko digestivnog trakta može biti ograničena, pa su savetovane individualno prilagođene polivitaminske infuzije. Možete ostaviti podatke da vas kontaktiram i detaljnije porazgovaramo o problemu koji imate, jer je simptomatsko-suportivna terapija, kao i suplementacija, deo posla kojim se najuže bavim.