Poštovani, Poslije mokrenja imam nekakav neugodan osjecaj, nije peckanje nije bol, mokraca je uredne boje.. To vec traje duzi period, ne pojavljuje se svaki dan ali je cesto prisutno... Jedino kako to mogu opisati je osjecaj nelagode s nagonom za ponovnim mokrenjem.

    Odgovoreno: 11. 09. 2020.
    • Potrebno je da se javiš svom izabranom lekaru, da odradiš kompletnu krvnu sliku, osnovnu biohemiju i pregled urina. Na osnovu dobinenih nalaza, tvoj izabrani lekar će odlučiti šta je dalje potrebno (uroantiseptik, slanje u mikrobiološku laboratoriju da se odrade urinokultura i antibiogram, slanje urologu ili nešto treće).