Poštovani, imam sledeći problem pa bih volela da znam kod koga da se da se pregledam prvo, da li prvo kod doktora opšte medicine ili odmoh da trazim specijalistu?

    Problem je to što mogu da napipam relativno duguljastu i tvrdu masu sa donje, desne strane stomaka. Ne vidi se kad stojim. Bude vidljiva kad ležim. Nekad je više prisutna nekad manje, nekad skoro da je nema. Ne boli me. Samo imam osećaj neprijatnosti više nego bola kad pipam tu. Mada me je u jednom periodu u junu bolelo tu i sa donje desne strane leđa. Nisam ranije to primećivala, tek od aprila/maja relativno često primetim. I problem je jako često i prilično drastično naduvavanje celog donjeg dela stomaka. Problemi se javljaju od maja ove godine. Ne koristim nikakvu terapiju, ne konzumiram alkohol

    Unapred hvala na odgovoru.