Dobro veče. Poštovani doktore molim Vas da mi napišete preporuku za liječenje bakterije helico. Već su mi davali 5 terapija ali ja je opet imam. Molim Vas. Unaprijed zahvalna. Biljana šućur. Nikšić

    Odgovoreno: 27. 08. 2020.
    • Da bih Vam sastavio terapiju, neophodno je da uzmem detaljnu anamnezu. Na ovoj platformi to nije moguće, ali ukoliko sajt dobije platformu za tele medicinu, ovakve usluge će biti moguće, uz validan izveštaj.