Poštovani, šta mislite o bio teo proizvodima (biljne kapi koje se prodaju preko interneta), da li može čovek da proba takve proizvode "na svoju ruku" ili bi trebalo konsultovati lekara? Hvala.

    Odgovoreno: 27. 08. 2020.
    • Lekar vam može dati savet samo na osnovu ličnih stavova i uverenja, a takav savet vam može dati i vulkanizer, pošto se o takvim proizvodima ne uči u okviru zvanične medicine u Srbiji, niti su registrovani. Uputstvo možete pročitati i sami, pa ako vam neki detalji nisu jasni, možete pitati lekara da vam pojasni. Nisam konzervativne shvatanja, ali kada kupujete na internetu, morate biti vrlo oprezni i kupovati samo kod pouzdanih prodavaca, i biti sigurni šta, ste kupili.