Postovanje,

    ukoliko osobi pukne kondom I ona ejakulira na krevet, kolika je sansa da zenska osoba od 20 godina zatrudni ukoliko sedi ili lezi na tom istom krevetu, gola ili obucena? Treba li nakon ovakvog incidenta da se ocisti ceo krevet I ako treba, cime?

    Odgovoreno: 02. 08. 2020.
    • Potrebno je da očistite krevet, svaki put kada po njemu ejakulirate, isto važi i ako prospete kafu, ili ga zamaytite burekom, ili kapne majonez iz pljeskavice. Higijena je pola zdravlja, a i tekovina savremene civilizacije. Zar biste sedeli na neopranom krevetu gde je neko ejakulirao?