Pozdrav, pre nekih 17 Dana sam imao upalu besike, dobio sam palitrex I uvin caj, nakon zavrsetka terapije cesto mi se desava da imam cest nagon za mokrenjem pracen promenom boje urina i po nekad mirisa. Takodje kad mokrim desava se da nakon toga ako Sam na wc solji izlazi jos urina u malim kolicinama. Takodje on moze da bude bez boje. Inace boja urina mi varira od bezbojne po nekad do svetlo zute. Po nekad osetim pritisak u besici. Takodje imam zatvor od kad Sam pio antibiotike, ne osecam nikakve glavobolje, bolove niti bilo sta slicno. Nemam ekstremnu zedj ni glad. Da li znate sta mi je ciniti imam 19 godina I pre ovoga nikad nisam imao problema takodje pre ovoga nikada nisam pio antibiotike.

    Odgovoreno: 22. 07. 2020.
    • Hajde da krenemo redom. Odradićete kompletnu krvnu sliku. Od biohemijskih analiza, glukozu, ukupne proteine, ureu, kreatinin, ukupni bilirubin, LDH, GGT, alkalnu fosfatazu. Uradite osnovni pregled urina sa nitritima, i uradite urinokulturu sa antibiogramom. Sa svim nalazima, možete se javiti svom izabranom lekaru, ili mi sve navedene rezultate poslati ovde.