Poštovani, u odgovoru ste napisali da vam navedem simptome i ostalu krvnu sliku. Ja osećam malaksalost, mršavim, imam bol u želudcu, tahikardiju, kad nešto jedem osećam kao da me nešto guši ili kao da imam kamen na želudcu. Imam gorušicu, osećam i neku ljutinu. Moram popiti nešto gazirano da bi osetila olakšanje. Imam osećaj kao da se hrana zaglavi. Kašljem, imam gasove, nadutost stomaka. Menstrualni ciklus imam ali je boja krvi drugačija i manje krvarim. Pronadjeno je kamenje u oba bubrega i rečeno mi je da imam infekciju bubrega. Imam nizak pritisak. Radila sam test preko stolice na Heliko bakteriju i negativan je. Prošla sam kroz veći stres pa ne znam da li je to ostavilo posledice. Laboratorijske nalaze ću vam poslati naknadno.

    Pozdrav

    Odgovoreno: 31. 05. 2020.
    • Pitanje je zavedeno pod drugim brojem, ali ako ste mi vi poslali nalaze u kojima su eritrociti 3,8, a povećan procentualni broj limfocita (generalno sa svim pacijentima imam isti problem, svi šalju nalaze, a niko ne spominje tegobe), u svakom slučaju, čak i ako ovo niste vi, savet se može primeniti i u vašem slučaju. Ujutru na prazan stomak sat vremena pre obroka uzmite lek NOLPAZA 20 MG, posle ručka uzmite dve tablete OLIGOVIT i jednu kapsulu probiotika LINEKS. Pred spavanje popijte tabletu PERSEN FORTE. Za dve nedelje se javite svom lekaru. Uradite kompletnu krvnu sliku sa osnovnom biohemijom i CRP i fibrinogen, kao i pregled mokraće.