Poštovani, Obzirom da dugo nisam proveravao krv, danas sam se odlučio za taj korak. Evp rezultata. Simptoma nemam, osim blagog umora. Ono što čitam po internetu me prilično plaši. Šta bi ste me savetovali kao naredi korak?

    Odgovoreno: 30. 05. 2020.
    • Poštovani,

      nalaz ukazuje na virusnu infekciju. Preporučujem da narednih 7 dana uzimate tablete vitamina C 2x500 mg (ne šumeće tablete, niti prašak za rastvaranje, već obične tablete), dosta svežeg povrća i voća, i tečnosti. Merite temperaturu. Potrebno je da se javite izabranom lekaru, koji će vas pregledati.