Poštovani, molim za tumačenje rezultata. Eritrociti-RBC - 3,8 Neutrofili- 42,7 Limfociti- 48,4 Urin Bakterije- malo Skvamozne epitelne ćelije- malo

    Nisu pronadjene bakterije u mokraći. Piše da nema patogenih bakterija i gljivica. Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 05. 2020.
    • Poštovana, niste mi naveli tegobe koje imate, kao ni kompletan nalaz, pa ni moj odgovor ne može biti kompletan. Na osnovu dostavljenih informacija, jedino što mogu da zaključim, jeste da se radi o virusnoj infekciji. Voleo bih da znam tegobe, kao i parametre HGB, hematokrit, MCV, MCH, MCHC, apsolutni broj limfocita (#), granulocita(#) i ukupnih leukocita, sedimentaciju i CRP.