Zdravo.Pre dve nedelje sam bila bolesna i ozdravila sam,ali već nedelju dana mi se svakog dana vrti u glavi,imam glavobolje i preterano sam pospana,čak i tek kad ustanem...Ne znam šta nije uredu sa mnom,kod doktora nisam išla,a na internetu nisam pronašla ništa slično..Da li Vi možda znate u čemu je stvar..Nisam malokrvna...

    Odgovoreno: 17. 02. 2020.
    • Potrebno je uraditi opšti fizikalni pregled, sa neurološkim pregledom i kompletnom krvnom slikom sa biohemijom. Simptomi koje imate su česti, nespecifični i mogu biti uzrok mnogim bolestima. Potrebno je javiti se izabranom lekaru. Svi pacijenti koji se leče od zloćudnog tumora i teško podnose terapije (imaju jake bolove, vrtoglavice, otežano disanje, anemije, infekcije, opstipaciju, dijareju i druge propratne simptome) im potrebna im je kvalitetna simptomatsko-suportivna podrška, mogu zakazati konsultativni pregled kod mene preko svog izabranog lekara, ISKLJUČIVO SA PLAVIM UPUTOM SA TERMINOM, izborom ustanove DOM ZDRAVLJA ZEMUN, specijalnosti DOKTOR MEDICINE, lekar ŽELJKO RANILOVIĆ. Sve preporučene terapije po izveštaju dalje prepisuje izabrani lekar.