Desava mi se sve cesce i cesce kao da ostanem bez vazduha, da mi bude onako tesko i da me ziga u grudima, nekad u predelu srca nekad malo levo ili desno, onaj probadajuci bol. Da li treba da se zabrinem? Hvala

    Odgovoreno: 12. 12. 2019.
    • Tegobe koje ste naveli, mogu biti znak početka astme, srčanih bolesti, ali ipak su u daleko najvećem broju slučajeva samo bezazleni i prolazni simptomi, nastali kao posledica premora, stresa, anksioznosti, nedovoljno sna, ili nepravilne ishrane. Potrebno je da se javite izabranom lekaru, koji će vas pregledati, i odraditi EKG.