169517 u vezi KKS.

    Nemam nikakve tegobe. Na UZ mekog tkiva su mi pronasli limfni nodus koji je u granicama normale 8mm, koji kazu da ne predstavlja problem i nije zabrinjavajuci. Ja sam radila KKS i kazu da je sve u redu, ali ja se brinem pa se pitam da li je uredna KKS dovoljna potvrda da je sve u redu.

    Odgovoreno: 16. 05. 2020.
    • Limfni cvorovi su u sastavu odbrane organizma, pri svakom prolazu mikroorganizma kroz nase telo limfni cvorovi odredjenog dela tela se aktiviraju i povecaju svoju velicinu, vas cvor se verovatno povecao zbog neke blaze infekcije u gornjim disajnim putevima i nemate razloga za brigu. Kompletna krvna slika je pokazatelj da li je organizam dobrog ili narusenog zdravlja i za vas " problem " dovoljna.

      Sve najbolje

      Dr Bozanic