Postovani imam cudan goruci osecaj u ustima od nedelje cini mi se da sam pojeo vrelu supu taj dan ali nekako je ta vrelina i dalje prisutna.Nemam problem sa ukusom jedem normalno sve nikakav gubitak ukusa nemam cak bude bolje kad jedem a cim prestanem vrati se. Pa da li znate sta to moze biti otprilike ako nije od supice?

    Odgovoreno: 29. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #169064

    • Luka Nenadic 29. 04. 2020.

      Nadam se da jeste jer je stvarno neprijatan oćecaj u celim ustima, kao da mi gori sve, čak su mi i suve usne nekako i treći dan je od tad pa se nadam da će uskoro proći. U svakom slučaju, ako je to to, hvala vam i svako dobro.