Postovani, Desi mi se s vremena na vrijeme da imam glavobolje u slepoocnom podrucju nekad samo sa obje strane nekad samo desna.Nisu jake ali su neprijatne glavobolje ,pracene su mucninom koje se posle jela pojacaju i nakon povracanja ,ponekad prodju skroz ponekad se smanje.To traje sve dok ne odspavam posle toga sve je normalno.Nisam sigurna sa cim je povezano,ali moze li biti da je u pitanju deficit gvozdja ili je vezano za ishranu na neki nacin?Jer zna da se pojaca posle jela kao sto sam rekla.Srdacan pozdrav, Tamara

    Odgovoreno: 29. 04. 2020.
    • Moguce da je blazi oblik mgrene. Kucni lek koji nece stetiti a moze vam olaksati glavobolju je solja jake kafe + 2 aspirina ili paracetamola. Posetite neurologa, glavobolje imaju mnoge uzroke a moguce da su sinusi uzroci glavobolje. Zelim vam bolje zdravlje i brz oporavak