Postovani, imam 21 godinu. Vec pola godine imam neku kvrzicu ispod pazuha, koja je bolna. Nekada se povuce i jedva je opipljiva, a nekada boli i kada ne dodirujem. Kada povucem kozu ka unutra, tacno se vidi otok. Kao neka elasticna kuglica. Doktor opste prakse mi je rekao da je iritacija od brijanja ili zlezda da je otekla. Ali nemoguce je vec pola godine. Zanima me vase misljenje?

    Odgovoreno: 02. 04. 2016.
    • Poštovana,
      Mislim da je u pitanju limfna žlezda. Moguće je i zapalenje znojne žlezde.
      da se utvrdi o kakvoj tvorevini je reč, najbolje je uraditi uz mekih tkiva vrata i obe pazušne jame.