Postovani, pre pola meseca mi je izasla neka kvrzica ispod pazuha, koja je bolna na dodir. Neko vreme se povuce, i skroz je neopipljiva, a posle opet nabrekne. Doktor opste prakse mi je rekao da je u pitanju iritacija posle brijanja ili otecena zlezda, ali nemoguce je da pola godine traje. Zanima me vase misljenje?

    Odgovoreno: 02. 04. 2016.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o uvećanoj limfnoj žlezdi. Moguće je i aterom.
      najbolje je uraditi uz mekih tkiva vrata i obe pazušne jame, nakon čega će se verovatno znati
      o kakvoj tvorevini se radi.