Postovani vec par dana imam blago povisenu temperaturu koja ide do 37. 6 najvise. Cijeli dan se osjecam iznureno i malaksalo, bez apetita, unazad pet danaa. Po danu i nemam temp. Kada se pipnem, ali sam iscrpljena. Navece se pojavi povisena temperatura, imam utisak da mi gore oci, stomak mi je jako topao, vrat, podrucje cela onako. Drzi me i negdje kasno navece pusti. Takodje jako me iritira osjecaj neke nemoci i kostobolje u potkoljenicama i podlakticama, koji traje, pa prestane i tako ukrug. Zanima me moze li to sve biti od stresa, jer sam imala epizodu dugotrajne stresne situacije bolovanja teskog bolesnika a potom i smrti istog. Nalaze sam davala prije dvadesetak dana. Svi parametri krvi su bili u redu, samo zeljezo nize 8. 2, mada feritin blizu donje granice tek 17 (normalne vrijednosti od 13 do 150 za zene) . Crp upalni protein mi je 0, 0 sto bi znacilo da nema upalnog procesa. Sedimentacija mi. Je 8/16, urin nisam davala. Pritisak mi je normalan. Takodje sam prije nekoliko mjeseci radila uzv srca koji je bio uredan, kao i stitne zlezde koji je takodje bio uredan. Imam kvaran zub u donjoj vilici koji je jako upaljen i nakon saniranja tog upalnog procesa trebala bih na intervenciju, ne znam da li je od toga mozda moguca ova simptomatologija? Izvinjavam se na opsirnosti izlaganja, ako moze neki savjet, srdacan pozdrav i svako dobro vam zelim.

    Odgovoreno: 11. 03. 2016.
    • Poštovana,
      Pošto je prošlo više od 20 dana kako ste radili laboratorijsku dijagnostiku, potrebno je ponoviti istu
      i uključiti rf, waaler-rose, kao i rtg pluća i pns uz obavezan nalaz urina i uk
      sa nalazima kontrola.