Molim vas za pomoc supruga mi ima problema sa kicmom i vec duze vreme doktorka nece da nam da uput za multi slajs skener jer kaze da se placa. Treba mi informacija dal se skener placa i ako mi je supruga pod socijalnom zastitom i neplaca nikakve preglede i dal je moguce da dobijemo taj uput za snimanje

    Odgovoreno: 10. 03. 2016.
    • Poštovani,
      Ukoliko ste uradili rtg dela kičmenog stuba, uradili eventualno i enmg, te ako imate neurološki nalaz
      koji indikuje da se uradi mr dela kičmenog stuba, vaš izabrani lekar je dužan da objasni pod kojim uslovima možete dobiti uput za navedenu dijagnostičku proceduru.