Imam ucestalu temperatutu na par dana, bude oko 39 i traje dan dva, pauza, pa opet, uz to i cest kasalj. Imao sam pre dva mesecajacu uplu pluca, koja je uspesno izlecen. Sada me zanima sta to mozeda bude, i usled cega dolazi do povisene temperature i tog kaslja. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 02. 2016.
    • Poštovani,
      Potreban je detaljan pulmološki pregled uključujući i pregled ispljuvka na bakteriološku analizu.
      postoji mogućnost i proširenja dišnih puteva/bronhiektazije/, te je potrebno uraditi bronhoskopiju i ct pluća.