Postovani, naime pre dva meseca su pocele aritmije i vrtoglavice, pracene trnjenjem leve ruke i slabijom cirkulacijom na istoj. Uradjena krvna slika pod vrsta limfocita uvecana 3, 77 sve ostalo u najboljem redu. Ekg odlican, snimak pluca takodje. Snimljena vratna kicma dijagnoza je barre lieou sindrom, terapija dekstazon, midokalm, diklofenak i omeprol. Medjutim, ni nakon 14 dana prepisane terapije poboljsanja nema. Vrtoglavice i trnjenje prestalo ali osecaj slabosti, bolova u misicima, zatim sa leve strane vrata takodje bol i osecaj knedle u grlu. Pojacan apetit. Ukus metala u ustima ali cim nesto pojedem javi se bol u zeludcu koji se prenosi na levu stranu ruke. Kada popijem ranisan bol se umanji, zanima me vase misljenje, da li sve ove tegobe mogu biti prouzrokovane od strane zeludca? Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 02. 2016.
    • Poštovana,
      Deo navedenih tegoba može biti rezultat slabosti želudca.
      u vašem slučaju, prioritet je dijagnostika želudca-te savetujem da se javite gastroenterologu.