Postovani, zamolila bih vas za informaciju sta mi bi trebalo od analiza da uradim. U poslednje vreme vid mi se naglo pogorsao, vec nosim naocare svakodnevno (bez dioptrije, samo cilindricna stakla) . Konstantno se gojim, a nije doslo do promene ishrane. A fizicko sam aktivna. Takodje sam dosta pospana. Ne znam da li ove stvari imaju veze jedna sa drugom, zato se konsultujem sa vama. Hvala unapred. Pozdrav.

    Odgovoreno: 13. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Vaše stanje zaslužuje detaljnu dijagnostiku, kako laboratorijsku tako i ultrazvučnu.
      najbolje je da se javite endokrinologu i postupite po njegovom nalazu.