Postovana u poslednjih mesec dana imam nesvestice, aritmije, trnjenje leve ruke koja je pritom znatno hladnija u odnosu na desnu. Bol u vratu i ramenu. Radila sam laboratoriju rezultati super, ekg (jer sam mislila da je u pitanju srce) i tu su rezultati takodje odlicni. Zadnjih par dana pocela sam i da kasljem sto je verovatno prehlada. Molim vas za savet. . Kome da se obratim? I da li se snimanjem pluca moze otkriti nesto znacajnije, plasim se da nije najgora bolest. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 12. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Navodite da imate aritmije i nesvestice, uz uredan ekg nalaz.
      prvo treba isključiti pojavu aritmija primenom 24 satnog holter monitoringa.
      potom potrebo uraditi dopler krvnih sudova vrata i eventualno transkranijalni dopler.
      nakon toga postupati u skladu sa neurološkim nalazom
      nevidim ozbiljan razlog da pomišljte na najgore.