Poštovani, već dve nedelje mi "seva" palac desne ruke. Niko mi nije dao odgovor zašto se ovo javlja i kako da ovu pojavu sprečim. Ako vi znate odgovorite mi. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 31. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Postoji više razloga za navedene tegobe.
      neretko su to degenerativne promene tkz osteo artroze,
      istegnuće tetive koja podražuje živce kada prolaze kroz tkz "ručni tunel " i sl.
      ukoliko vrhovima prstiju dodirujete vrh, vašeg desnog ručnog palca
      predlažem da u večernjim satima obavite masažu desnog palca sa fastum gel. , najmamje 7 dana