Vec mjesecima nemam normalan san, navece ne mogu da zaspim, a kad zaspim ne mogu da se probudim (doslovno) i citav dan sam preumorna i tlak mi cesto bude nizak oko 50/70 i jos uz to sve imam problema sa probavom, apetitom i stalno zednim. Svagdje su me upucivali ali bez nekog velikog uspjeha. .

    Odgovoreno: 14. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Podaci koje ste dostavili su dosta oskudni (nema godine starosti, niste naveli kojespecijalističke nalaze posedujete i slično. . . .)
      u svakom slučaju vaš problem zahteva sveobuhvatnu laboratorijsku dijagnostiku/uključujući obavezan hormonski status štitne žlezde, jetrene transaminaze, serumsko fe, feritin, uibc, tibc. , šuk. . .) , nalaz ginekologa, endokrinologa, interniste i na kraju po potrebi i psihijatra.
      meriti i evidentirati telesnu težinu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #142758

    • Gradiscanka 21. 12. 2015.

      21god imam. Te nalaze sto ste vec naveli sam obavila i svi su uredni, sem psihijatrijskog gdje mi je uocena depresija, ali njoj je razlog moje zdravstveno stanje. .