Poštovani, moj problem je bol u grudima sa leve strane. Pojavio se prošle nedelje. . . I nije tacno definisan bol, ponekad osecam kao grcenje nekog misica, ili svrab cele dojke, i neki pritisak. . . . Bradavica mi je vrlo osetljiva na dodir, ponekad osecam kao da me boli koza na levoj dojci. . . . Bol nije konstantan, malo me boli pa malo ne.

    Odgovoreno: 09. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite lab nalaze: crp, kks sa lf, zatim uz dojke i regionalnih limfnih čvorova pazušne jame i pregled ginekologa.
      nakon ove dijagnostike nadam se razjašnjenju tegoba i vašem dobrom raaspoloženju.