Da se nadovezem na pitanje u vezi fibroglandularnih i fibrocisticnih dojki. #142496imam 26 godina. Moj sada vec bivsi ginekolog mi je radio taj uz i rekao je da je nalaz uredan. Ja sam ga promenila jer nisam bila zadovoljna i jer je pokusao da me uplasi da imam kondilome i da moram privatno kod njega da ih uklonim. Da li moze da bude opasno?

    Odgovoreno: 07. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko mislite na kondilome, koji su virusne etiologije /humani papiloma virus tip 6 i 11/
      i različite su veličine, prenose se kontaktom. Najčešće seksualnim putem
      kondilomi se uklanjaju jednom od metoda sa radiotalasima, laserom ili tečnim azotom.
      javite se dermatologu. Nemate razloga za brigu.