Slala sam poruke ginekologu i. Onkologu ali mi niko nije odgovorio, a proslo je vise od 7 dana. Treba da mi se protumaci nalaz. Fibroglandularna i deleom fibrocisticna gradja obe dojke.

    Odgovoreno: 07. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Vaše dojke imaju žlezdanu građu sa fibrocističnim promenama. Benigne prirode.
      niste dostavili koliko imate godina.
      u svakom slučaju, navedene promene su verovatno benigne prirode.
      javite se nadležnom ginekologu, sa imajućim uz nalazom dojki i postupite u skladu sa nalazom ginekologa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #142496

    • nenad cupina 10. 12. 2015.

      Pošto imate dilemu nakon urađenog uz dojki, predlažen da uz dojki ponovi radiolog najkasnije za 3 meseca, nakon toga neće biti dilema i nadam se da će ovo popraviti vaše raspoloženje.

    • Imam 26 godina. Moj ginekolog je rekao da je nalaz uredan. Ja sam tog legara promenila jer je imao vise propusta u mom lecenju. Da li moze da bude nesto opasno?