Postovani, vec peti dan imam tmepraturu od 36. 9 do 37. 2, od ostalih simptoma nemam ni jedan. Jedino me glava boli i oci, ali pretpostavljam da je to od temperature. Dan pre nego sam dobila temperaturu sam radila krvnu sliku zbog bola u stomaku i moje sumnje na slepo crevo, ali ona je bila uredna, pre svega leukociti 6. Da li mozete da mi kazete na sta moze da ukazuje ova temperatura, koju paracetamolom uspem da skinem na kratko, ali se ona opet javi. Nema je u jutarnjim casovima nepoaredno pre budjenja. Da naglasim jos jednom da nemam drugis simptoma - curenje nosa, grlo itd. Molim vas da mi odgovorite sta moze da bude i da li bih biohemijom i nalazom urina mogla nesto otkriti, posto sam u inostranstvu i ne mogu otici lekaru, upravo zato vam se i obracam na ovaj nacin. Hvala

    Odgovoreno: 25. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Pošto vi imate vodeće simptome glavobolju u regiji očnih duplji praćene povećanom temperaturom, možda se radi o upali paranasalnih sinusa. U svakom slučaju uradite rtg pns uz orl pregled.
      uradite i dopunsku laboratorijsku dijagnostiku: se, kks sa lf, sgot, sgpt, ygt, urin i uk.
      sa ovim nalazima javite se lekaru