Postovani, pre 10ak dana napipala sam kvrzicu na levoj dojci. Imam 25 godina, dva porodjaja iza sebe, dojila sam oba deteta, ali sa drugim detetom sam imala mastitis. Kada je mastitis prosao, na toj levoj dojci, jedan predeo je ostao modar, bilo je tako par meseci. Isla sam na uz pre dve godine, sve je bilo dobro. Poslednjih godinu dana povremeno osetim tezinu u levoj dojci, i neku blagu bol. Pre dve nedelje sam osetila bol u levoj ruci, polovini ruke, od lakta prema ramenu, i spustao se u dojku. Tada sam uradila samopregled i pronasla kvrzicu sa leve strane bradavice. I dalje osecam tezinu u dojci. Da li mozete da mi kazete na sta moze da ukazuje ovim sto sam vam opisala? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 21. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Vidim da ste zabrinuti a da bi zabrinutost prošla, neophodno je da se javite hirurgu koji se bavi bolestima dojke.
      on će pregledati dojku i pazušnu jamu i nadam se brzo rešiti problem.