Dobar dan, da li mozete da mi odgovorite da li postoji medicinsko resenje mog problema? Problem je u tome sto imam erektilnu disfunkciju izazvanu gledanjem porno filmova, imam nocne erekcije. Erekciju mogu da postignem, ali je granica koja je potrebna za to znatno pomerena. Citajuci na internetu, primetio sam da je ovo ucestao problem kod mladih (imam 25 godina) . Koliko sam shvatio, receptori koji su zaduzeni za primanje dopamina su prezasiceni. Interesuje me da li u vasoj bolnici moguce lecenje ovog problema? Znam da je resenje prestanak gledanja ovih filmova, ali me interesuje da li se sa medicinske strane moze nesto uciniti. Da li postoje neke metode, terapije? Da li hiperbaricna komora pomaze u regulisanju receptora? Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Vaš problem je rešiv. U našem domu zdravlja postoji urolog i psiholog, predlažem da se javite njuima koji će
      vam pomoći da rešite navedene probleme.